Aktualności
Informator
Historia
Galerie
Przyroda
Zwiedzanie
Noclegi:

Restauracje:

Kawiarnie:

Imprezy:

Organizacje:

 

Kontakt

 
 
OW Teofilów

OW Teofilów

Ośrodek nieczynny - strona archiwalna !!!!


Ośrodek Wypoczynkowy Teofilów nie znajduje sie bezpośrednio w Spale lecz 3 km w kierunku Inowłodza w Teofilowie. Teofilów to wieś z długimi tradycjami - przed pierwszą wojną światową było to popularne letnisko dla bogatych łódzkich mieszczan. Mimo zniszczeń I Wojny Światowej zachowało się z tamtych czasów kilka charakterystycznych drewnianych domów letniskowych o rozbudowanych czterech werandach. Dwa z nich stoją nawet na terenie OW Teofilów.
Do ośrodka skręcamy z głównej drogi 48 na północ, w kierunku przeciwnym do Pilicy (przy drodze 48 jest tablica ośrodka). Ośrodek jest położony w starym lesie sosnowym na zboczu doliny Pilicy. Do rzeki jest co prawda 1 km ale za to dochodzimy do jej najbardziej dzikiego odcinka. Nieco w lewo, w dół rzeki jest bar Przystań, gdzie latem można wypożyczyć kajaki.
W samym ośrodku Teofilów też jest wiele atrakcji. Przede wszystkim są dwa baseny kąpielowe: głębszy o długości 16 m dla dorosłych i brodzik o długości 12 m dla dzieci. Poza tym w ośrodku jest boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego oraz dobrze wyposażone place zabaw dla dzieci.
Do dyspozycji gości jest 14 dwuodobowych i 2 trzyosobowe pokoje w pawilonie murowanym oraz 11 domków kempingowych, każdy dla maksymalnie 3-4 osób.
Zarówno pokoje jak i domki nie mają łazienek ani toalet, konieczne jest korzystanie z łazienek ogólnodostępnych. Zarówno pokoje jak i domki mają kuchnie i wyposażenie kuchenne oraz telewizor i radio.
Ośrodek Teofilów jest świetnym miejscem do organizacji większych imprez plenerowych. Wygodnie można tu zorganizować sptkania integracyjne, zjazdy, rajdy itp. Indywidualni turyści również będą zadowoleni z bogatej oferty wewnątrz ośrodka oraz z możliwości szybkiego dotarcia do pobliskiej Spały i Inowłodza.

Cennik:
domek                    - 120 zł/doba w sezonie i 110 poza sezonem
pokój 3 osobowy      - 110 zł/doba w sezonie i 90 poza sezonem
pokój 2 osobowy      - 80 zł/doba w sezonie i 70 poza sezonem
wypożyczalnia rowerów - duży rower 2 zł/h lub karnet na rower 12 zł/doba
baseny dostępne tylko dla wypoczywających w ośrodku

Adres:
Teofilów 54
97-215 Inowłódz

Rezerwacja:
tel. 447101416
komórka 664755937 lub 504957934

Dodatkowe informacje i zdjęcia można znaleźć na stronie OW Teofilów.


recepcja.jpg basen.jpg domek.jpg kuchnia.jpg
pokoj.jpg budynek.jpg plac_zabaw.jpg ognisko.jpg