Aktualności
Informator
Historia
Galerie
Przyroda
Zwiedzanie
Noclegi:

Restauracje:

Kawiarnie:

Imprezy:

Organizacje:

 

Kontakt

 
 

Park Linowy w Spale
Spała, ul. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz
tel. 514 523 549, 510 908 289
e-mail: biuro@parklinowywspale.pl
Park Linowy w Spale został pomyślany jako miejsce gdzie kompleksowo może wypocząć cała rodzina korzystając z uroków i walorów starego lasu spalskiego.

Park oferuje kilka form wypoczynku zawsze z adrenaliną w tle.

Na początk najlepszy jest park linowy o łącznej długości przeszkód ponad 280 m.
Przeszkody to Skok Tarzana, Most Tybetański, Tyrolki, Siatki, Trapezy, Belki i inne. Przeszkody rozwieszone na wysokości od 4m do 10m. Po wejściu na trasę znikają problemy inne niż konieczność pokonywania kolejnych przeszkód.
Trasa jest w 100% bezpieczna. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wyspecjalizowana kadra instruktorów , każdy uczestnik zaopatrzony zostaje w atestowany sprzęt asekuracyjny renomowanych firm, zgodny z wymogami Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych i odbywa krotkie przeszkolenie.

Dla tych którym starczy sił i chęci do dalszej zabawy Park Linowy przygotował inne atrakcje. Każdy z Was kiedyś bawil się w wojnę a Park Linowy oferuje taką zabawę na terenie Parku. Profesjonalnie przygotowane pole do paintballa o wymiarach 55 m x 45 m z przeszkodami zapewnia odwzorowanie pola walki na którym dwie armie po 10 osób mogą w ciągu 30 minut stoczyć między sobą bitwę.
Realizmu dodają mundury używane przez obecne armie i oficjalne markery szkoleniowe US Army.
Dla grup, dla których pole paintballowe to zbyt mało, możliwe jest zorganizowanie wyprawy na poligon o powierzchni 5 ha z lasem, polem i budynkami. Park Linowy dowóz grup na poligon organizuje wojskowym Starem 266.
Poligon i zabawy paintballowe prowadzą byli żołnierze Kawalerii Powietrznej. A więc do ataku.

Park proponuje także zabawę z kulą sferyczną. Wchodzimy po dwie osoby do kuli o średnicy 3m i ci dla których wcześniej wymienione atrakcje to jeszcze mało dostają zawrotu glowy tocząc się po leśnych duktach. Dodatkową atrakcją będzie kula świecąca w nocy.

Dla milośników odpoczynku bardziej statycznego ale z adrenaliną Park oferujem 3 rodzaje strzelnic: pneumatyczną z bronią długą i krótką, łuczniczą ( łuki klasyczne i bloczkowe) oraz paintballowa.

Dodatkowe informacje i cennik można znaleźć na stronie Parku Linowego w Spale