Aktualności
Informator
Historia
Galerie
Przyroda
Zwiedzanie
Noclegi:

Restauracje:

Kawiarnie:

Imprezy:

Organizacje:

 

Kontakt

 
 
OW Zacisze

Zacisze

Ośrodek Konferencyjno Szkoleniowy "Zacisze" jest położony kilometr od centrum Spały w kierunku Konewki w pięknym, starym lesie objętym nowym rezerwatem "Spalska Gać". Sto metrów od ośrodka rzeczka Gać tworzy w lesie malownicze zakola i rozlewiska z licznymi tamami bobrów.

Ośrodek dysponuje miejscami w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami oraz 5 apartamentami. Pokoje wyposażone są w TV, lodówki, radioodbiorniki. "Zacisze" to doskonałe miejsce do indywidualnego i grupowego wypoczynku. Ośrodek prowadzi działalność w zakresie narad, szkoleń, kursów, konferencji, sympozjów, imprez integracyjnych, komunii, wesel, ognisk, pikników firmowych, spotkań pracowniczych. Do dyspozycji gości jest 5 sal klimatyzowanych, które mogą pomieścić od 30 do 200 osób. Sale wyposażone są w rzutniki multimedialne, rzutniki na folie, ekrany, flipcharty.

Na terenie Ośrodka znajduje się kawiarnia z ogródkiem letnim, bufet, piękny, zadaszony kompleks ogniskowy, boisko do piłki plażowej, plac zabaw dla dzieci, duży, dozorowany, niepłatny parking.

Ponadto goście mogą korzystać z sauny, yakuzzi, stołu do tenisa, stołów do bilarda, piłkarzyków, wypożyczalni rowerów.

Możliwe są również przejażdżki bryczkami, kuligi saniami zimą, paintball, park linowy. Ośrodek organizuje spływy kajakowe, wycieczki piesze i autokarowe z przewodnikiem. Dla imprez organizowanych w "Zaciszu" zapewniana jest pałna obsługa muzyczna (zespół na żywo lub muzyka mechaniczna - DJ).

W całym ośrodku jest bezpłatny dostęp do Internetu - Wi-Fi.

Obiekt przystosowany jest dla wózków dziecięcych, przyjazny jest również osobom niepełnosprawnym.


OW Zacisze zaprasza na wypoczynek letni 2016. Oferta wakacyjna w załączonym pliku.


Adres i konto:
"Natura Tour" Sp. z o.o.
80-958 Gdańsk, ul. Dyrekcyjna 2-4

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "Zacisze"
Spała, ul. Piłsudskiego 20
97-215 Inowłódz
tel. 44 724 23 56
tel/fax. 44 710 14 15

Alior Bank S.A. 68 2490 0005 0000 4600 5340 9342


Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie ośrodka w serwisie firmy Naturatour.