Aktualności
Informator
Historia
Galerie
Przyroda
Zwiedzanie
Noclegi:

Restauracje:

Imprezy:

Organizacje:

 

Kontakt

 
 
logo

Spalski Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego


W 2024 roku Jarmarki odbędą się: 14 kwietnia, 12 maja, 9 czerwca, 14 lipca, 11 sierpnia, 8 września, 6 października.Spalski jarmark antyków i rękodzieła jest adresowany przede wszystkim do kolekcjonerów i zbieraczy wszelkiego rodzaju przedmiotów zabytkowych i staroci oraz do osób handlujących tego typu przedmiotami. Na imprezie mile widziani są również twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby a także producenci naturalnej żywności: chleba, sera, miodów itd.

Spalski jarmark to impreza cykliczna, odbywa się raz w miesiącu w sezonie letnim. Ponieważ impreza wrosła już w tradycję więc w każdą niedzielę pojawia się zwykle kilka stoisk ze starymi przedmiotami. W sobotę poprzedzającą jarmark również jest czynnych wiele stoisk gdyż wielu wystawców przyjeżdża do Spały na cały weekend.

Dla zwiedzających wstęp na Jarmark jest bezpłatny.

Imprezie targowej towarzyszą liczne atrakcje: program estradowy, wytwarzanie na żywo wyrobów przez znanych twórców ludowych, gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki bryczkami i zwiedzanie Spały z profesjonalnymi przewodnikami. Jarmark odwiedza też grupa tomaszowskich miłośników starych motocykli.

Impreza odbywa się w bardzo malowniczym miejscu nad stawem w centrum Spały.

Dla wystawców przygotowane są profesjonalne stanowiska handlowe, jest również miejsce na rozstawienie większych przedmiotów.

W pobliżu terenu Jarmarku przewidziane są obszerne parkingi zarówno dla wystawców jak i dla gości. Teren imprezy jest nadzorowany przez firmę ochroniarską.

W roku 2007 Jarmark Spalski otrzymał certyfikat od Polskiej Organizacji Turystycznej za Najlepszy Produkt Turystyczny Roku.


Można również obejrzeć film z YouTube z jednego z Jarmarków..

Zgłoszenia wystawców:
Robert Papis tel. 724238823 w godz. 09:00-16:00
97-214 Spała ul. Mościckiego 17
email:biuro@jarmarkspalski.pl
Regulamin Jarmarku: REGULAMIN.pdf

Zapraszamy również na oficjalną stronę Jarmarku Spalskiego


Zdjęcia z Jarmarku Spalskiego: